VARI

Kromě již tradiční nabídky kvalitních bubnových sekaček jsme rozšířili nabídku mulčovačů, z nichž nové typy jsou zkonstruované podle vašich požadavků a připomínek. Cestou mulčování – nejlevnější údržbou travnatých ploch jsme se vydali z hlediska ekologického bezodpadového zpracování travních porostů.

Ekologie stále více zasahuje do našich životů a již dávno není jen pojmem, se kterým se setkáme pouze v odborných diskusích nebo ve škole. Všichni známe dopady, které se na nás kvůli neekologickému chování valí a stávají se velkou hrozbou nedaleké budoucnosti. Proto jsme přistoupili k rozhodnutí do všech vyráběných strojů firmou Vari a.s. montovat ekologicky naprosto špičkové motory Honda. Měření a testy motorů Honda dokazují donedávna téměř nedostižitelné snížení škodlivých zplodin ve výfukových plynech a snížení spotřeby paliva, které je opět velmi důležité pro ekologický přístup k životnímu prostředí, ale i pro naše peněženky. O dalších přednostech motorů Honda se můžete dočíst na www.honda-stroje.cz.

Společnost Vari, a.s. se snaží vyjít vstříc požadavkům a přáním nejen běžným uživatelům strojů Vari, ale i profesionálům. Ti ke své práci potřebují kvalitní stroje, které jim budou při práci pomocníkem. Také proto v naší nabídce naleznete stroje, které svým výkonem a konstrukčními vlastnostmi odpovídají požadavkům profesionálních zákazníků z oblasti ošetřování nepravidelně sečených ploch, komunálních služeb, sadařství, lesnictví a spoustě dalších, kteří potřebují plochy sekat, zametat, uklízet sníh atd. Pro konstrukci našich výrobků používáme 3D CAD systém SolidWorks od společnosti SolidVision.

Díky svému profesionálnímu přístupu ke všem činnostem, které výroba zahradní, farmářské a komunální techniky zahrnuje se více značka Vari prosazuje na zahraničních trzích nejen v celé Evropě, ale také více proniká na africké trhy a do Asie. V součastnosti exportujeme do 28 zemí světa.

JSME OFICIÁLNÍM PRODEJCEM VARI, pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného produktu, neváhejte nás kontaktovat.

Katalog VARI produktů zde